سامانه واريز اينترنتي وجوهات طرح اكرام استان تهران
hg فهرست عناوين hd
صفحه اصلی
راهنماي سايت
عضويت در سايت
ورود به بخش پرداخت اينترنتي
فهرست واحدهاي اكرام
معرفي طرح اكرام و محسنين
ثبت نام در طرح اكرام
بخش ويژه همكاران
انتقادات و پيشنهادات
پاسخ به سئوالات
bg bd

hg ثبت نام در طرح اكرام hd

bg bd
 
hg حديث روز hd
bg bd

 

hg پيوندها hd

bg bd

hg راهنمای پرداخت اینترنتی hg

ضمن عرض سلام و تشکر از انتخاب اين سامانه براي پرداخت وجوهات طرح اكرام به شيوه اينترنتي ، براي آشنايي هر چه بيشتر با اقداماتي كه مي بايست صورت گيرد توجه شما را به نكات ذيل معطوف مي دارد. در ضمن در انتهاي اين صفحه نيز امكان دانلود كردن فايل راهنما نيز پيش بيني شده است.

  • اولين اقدامي كه جهت استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی بوسیله کارتهای عضو شبكه شتاب لازم است دسترسی به رمز اینترنتی و پارامتر cvv2 کارت عابر بانك شما می باشد. 

در حال حاضر بانکهای زیر امکان خرید اینترنتی از طریق انواع دروازه های پرداخت اینترنتی را دارند:

بانک ملت - بانك ملي - بانك صادرات - بانک کشاورزی - بانک اقتصاد نوین - بانک صنعت و معدن - بانک توسعه صادرات - بانک سامان - بانک پارسیان - بانك پاسارگاد - بانک سينا - بانک سپه و بانک رفاه

راهنمای نحوه اخذ رمز اینترنتی و cvv2

جهت استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی بوسیله کارتهای صادره بانکی ( عابر بانک، کارت اعتباری و .....  ) نیازمند دسترسی به رمز اینترنتی و پارامتر cvv2 کارت خود می باشید . در این راستا امکانات لازم جهت اخذ موارد یاد شده از طریق پایانه های خودپرداز بانک خود  در سراسر کشور فراهم شده است .

شما می توانید با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک خود به روش ذیل اقدام نموده و رمز اینترنتی و پارامتر cvv2 کارت خود را دریافت نمایید .

 پس از ورود کارت خود در پایانه های خودپرداز بانک  و وارد نمودن رمز کارت نسبت به انتخاب گزینه تغییر رمز اقدام فرمائید .

- گزینه تغییر رمز اینترنتی را انتخاب نمایید .

- رمزاینترنتی موردنظر خود را حداقل در چهاررقم وارد و مجدداً طبق فرمان سیستم ، رمز را تکرار نمایید.

- پس از انجام موفقیت آمیز عملیات ، رمز اینترنتی شما فعال شده و پارامتر cvv2 به همراه تاریخ انقضاء کارت ، بر روی رسید ارائه شده ، چاپ و تحویل می گردد.

توجه: در حفظ و نگهداری رمز اینترنتی خود نهایت دقت را مبذول فرمایید و تاريخ اتمام اعتبار آنرا نيز فراموش نكنيد.

  • در مرحله دوم برای پرداخت اینترنتی وجوهات طرح اکرام استان تهران می بایست به عضويت اين سامانه درآمده و مراحل زير را طي نمائيد. بدين منظور گزينه عضويت در سايت منو را انتخاب نمائيد تا صفحه اطلاعات فردی مانند شكل زير باز گردد.

 

در بخش اطلاعات فردی مشخصات نام ، نام خانوادگی ، شناسه کاربری و کلمه عبور مورد نظر را وارد نمائید و سپس کلید بعدی را فشار دهید تا بخش تماس با شما نمایش داده شود.

در مرحله دوم اطلاعات مربوط به پست الکترونیکی ، تلفن همراه ، تلفن ثابت ، نام شهر محل سکونت که در صورت انتخاب تهران منطقه شهرداری را نیز انتخاب نمایئد و سپس آدرس خود را وارد کنید و کلید بعدی را فشار دهید.

در این مرحله بخشی از اطلاعات اصلی شما برای بازبینی و تائید آن نمایش داده می شود در صورت صحت اطلاعات کلید تائید نهایی را فشار دهید در غیر اینصورت با انتخاب آیکون بازگشت اقدام به اصلاح اطلاعات خود نمائید.

تذکر : صحت اطلاعات وارد شده برای تماسهای بعدی کمیته امداد با شما بسیار مهم می باشد لذا دقت لازم را برای ورود اطلاعات منظور فرمائید. پس از تائيد نهايي لينك كد فعال سازي به ايميل ثبت شده شما در بخش قبلي ارسال خواهد گرديد و با كليك بر روي آدرس ارسال شد شناسه كاربري شما فعال خواهد گرديد.

با انتخاب مجدد گزينه ورود به بخش پرداخت اينترنتي و وارد كردن شناسه كاربري و كلمه عبور منويي فعال خواهد گرديد كه يكي از گزينه هاي آن پرداخت اينترنتي مي باشد. با انتخاب گزينه فوق صفحه زير نمايان مي گردد. شما مي بايست منطقه حمايتي مورد نظر ? مبلغ واريزي و كد شناسه اي كه منطقه حمايتي مربوطه در اختيار شما قرار داده است وارد نمائيد. دقت داشته باشيد كد شناسه حامي شما بدرستي وارد شده باشد در غير اينصورت سيستم اجازه ادامه كار را به شما نخواهد داد. همچنين اگر نياز به توضيحاتي نيز مي باشد در قسمت شرح آنرا وارد نمائيد.

پس از وارد شدن اطلاعات آيگون تائيد را كليك نمائيد تا صفحه زير نمايان گردد.

 

در صورتي كه اطلاعات وارد شده صحيح است آيگون تائيد نهايي را كليك نمائيد در غير اينصورت آيگون بازگشت را انتخاب نمائيد. در صورت تائيد نهايي صفحه زير (صفحه امنيتي  بانك) نمايان مي گردد.

با كليك بر روي قسمت Continue to this website شما وارد سايت پرداخت اينترنتي بانك ملت (شكل زير) خواهيد گرديد.

 

در اين قسمت صفحه پرداخت بانك نمايان مي گردد و شما مي بايد كد 16 رقمي كارت عابر بانك خود ، رمز اينترنتي كارت و رمز دوم cvv2 را وارد و سپس آيگون تائيد پرداخت را وارد نمائيد. لازم به ذكر است درج كد شناسه (كد شناسه حامي ) در اين قسمت اختياري مي باشد و در صورت اتنخاب تائيد پرداخت وجه مورد نظر از حساب كارت شما كسر و به حساب اكرام منطقه مورد نظر وارد مي گردد.

پس از پرداخت ، شما قادر خواهيد بود  با استفاده از گزينه گزارش مالي موجود ، در منوی این سامانه گزارش پرداختهاي خود را رويت نمائيد.

 

موفق باشيد

دريافت فايل راهنما

 

 
bg bd
 
  سامانه واريز اينترنتي وجوهات طرح اكرام استان تهران New Page 1
hg hd1

كليه حقوق اين سايت متعلق به كميته امداد امام خميني (ره) استان تهران مي باشد.
.Copyright 2008 Relief Committee Of Imam Khomeini Tehran Province . All rights reserved

bg bd