سامانه واريز اينترنتي وجوهات طرح اكرام استان تهران
hg فهرست عناوين hd
صفحه اصلی
راهنماي سايت
عضويت در سايت
ورود به بخش پرداخت اينترنتي
فهرست واحدهاي اكرام
معرفي طرح اكرام و محسنين
ثبت نام در طرح اكرام
بخش ويژه همكاران
انتقادات و پيشنهادات
پاسخ به سئوالات
bg bd
hg ثبت نام در طرح اكرام hd

bg bd
 
hg حديث روز hd
bg bd
hg پيوندها hd

bg bdhg پاسخ به سئوالات hd

به بخش پاسخ به سئوالات خوش آمديد :

نظر به اينكه تعدادي از حاميان گرامي در حين پرداخت اينترنتي با مشكلاتي مواجه خواهند شد و نيازمند راهنمايي مي باشند لذا در اين بخش سعي شده به سئوالات اين عزيزان كه ممكن است براي ديگر حاميان محترم نيز بوجود آيد پاسخ داده شود تا مشكل آنها بر طرف شده و براحتي بتوانند از اين سامانه استفاده نمايند.

در بخش پرداخت اينترنتي منظور از شناسه كاربر و كلمه عبور چيست؟

حامي گرامي براي ورود به اين بخش شما ابتدا بايد به عضويت سايت در آمده باشيد لذا منوي عضويت سايت را انتخاب نموده و مشخصات خود را وارد نمائيد. همچنين شما بايد براي خود يك شناسه كاربري و رمز عبور انتخاب كنيد. پس از تكميل اطلاعات كد فعال سازي به پست الكترونيكي شما ارسال خواهد. بنابراين درج كامل پست الكترونيكي بسيار حائز اهميت مي باشد. پس از دريافت كد فعال سازي شما قادر خواهيد بود به بخش پرداخت اينترنتي وارد شويد.

در بخش پرداخت اينترنتي منظور از شناسه حامي چيست؟

حاميان گرامي هنگامي كه حضانت فرزند يتيمي را برعهده مي گيرند از طرف كميته امداد شماره كدي 10 الي 13 رقمي در اختيار آنها قرار مي گيرد كه كميته امداد با استفاده از اين شماره توانايي شناسايي حامي را در پرداختهاي بانكي يا اينترنتي دارد لذا حاميان محترم مي بايست شماره شناسه خود را در اين قسمت وارد نمايند تا امكان شناسايي آنها باشد و وجوهات پرداخت شده توسط آنها به حساب ايتام مد نظر حامي واريز شود.

در بخش پرداخت اينترنتي پس از ورود اطلاعات و تائيد نهايي صفحه اي كه به نظر نشاندهنده ايرادي در سيستم است نمايان مي شود اين مشكل از چيست؟

حامي گرامي صفحه اي كه نمايان مي گردد به شكل زير مي باشد.

اين صفحه مربوط به تنظيمات امنيتي بانك ملت مي باشد و براي ادامه بايد نوشته مقابل سپر قرمز رنگ Continue to this website را كليك نمائيد تا وارد صفحه پرداخت اينترنتي بانك ملت شود.

منظور از رمز اينترنتي كارت و رمز دوم cvv2 در صفحه پرداخت اينترنتي چيست؟

حامي گرامي هر كارت عابر بانك عضو شبكه شتاب براي پرداخت اينترنتي نياز به رمز اينترنتي كارت و رمز cvv2 دارد كه معمولا رمز اينترنتي قابل دستيابي از دستگاههاي ATM مربوط به بانك عامل كارت عابر بانك و يا از طريق بانك مربوطه خواهد بود و رمز cvv2 نيز بر روي اكثر كارتهاي عابر بانك درج شده است كه معمولا عددي 3 يا 4 رقمي است مانند شكل ذيل :

و حاميان محترم مي بايست در صفحه پرداخت اينترنتي از 2 گزينه فوق استفاده نمايند تا امكان پرداخت فراهم گردد.

 
bg bd
hg hd1

كليه حقوق اين سايت متعلق به كميته امداد امام خميني (ره) استان تهران مي باشد.
.Copyright 2008 Relief Committee Of Imam Khomeini Tehran Province . All rights reserved

bg bd